Skontaktuj się z nami:

ton-pol@ton-pol.pl

048 - 664 59 36

  • Główną działalnością firmy jest
    transport cysternami płynnych artykułów spożywczych

    zobacz więcej
Nasza Oferta
zobacz co możemy Tobie zaproponować

Transport na rynku polskim oraz międzynarodowym

Nasza firma transportem na rynku polskim i międzynarodowym zajmuje się od 1989 roku. Aktualnie przewozimy wszelkiego rodzaju płynne artykuły spożywcze m.in.: wino, piwo, soki, koncentraty owocowe, oleje, glukozę i wiele innych na terenie całej Europy.

Posiadamy cysterny trzy- i czterokomorowe, izotermy, kwasoodporne. Cysterny wyposażone są w: podgrzewanie z elektroniczną kontrolą temperatury, pompę samowyładowczą zawory ciśnieniowe i podciśnieniowe oraz oddechowe, uniwersalne przyłącze spustowe oraz węże spożywcze Pojemność cystern od 25 – 30 tyś litrów.
Nasze cysterny posiadają wszystkie wymagane certyfikaty, legalizacje oraz decyzje.

 

Od roku 1989 zajmujemy się transportem piwa w cysternach, Cysterny do piwa są głównie jednokomorowe, ciśnieniowe o pojemności 250 hl. Wyposażone w zawory ciśnieniowe i podciśnieniowe, system mycia CIP, zawory probiercze oraz manometry.
Posiadają wszystkie wymagane badania ,dozory ,certyfikaty legalizacje oraz pozwolenia Mamy bogate doświadczenie w transporcie piwa, a wysoko wykwalifikowana kadra służy pomocą podczas załadunków i rozładunków piwa oraz mycia cystern

 

 

Nasze samochody i naczepy oraz towar przez nas przewożony objęte są pełnym pakietem ubezpieczeń:

  • OC; AC pojazdów
  • OCP; OCPD ubezpieczenie towaru
  • OC działalności.

Posiadamy własną myjnie, ciśnieniową do mycia cystern w wewnątrz oraz z zewnątrz. Stosujemy mycie chemiczno – parowe, wykorzystujemy również środki ekologiczne.
Myjemy własne cysterny i samochody oraz świadczymy również usługi mycia cystern i samochodów.

TonPol sp z o.o.
 Kobylin, ul.Piaseczyńska 5

 05-600 Grójec

ton-pol@ton-pol.pl

048 - 664 59 36

© TON-POL - All Rights Reserved